OSOBNOSTI

Sbírka je podpořena videem, ve kterém vystupují ambasadoři projektu Ivan Trojan, Ben Cristovao, Patricie Pagáčová, Alice Bendová, David Svoboda, Eva Samková, David Kraus, Jan Musil, Ljuba Krbová a Ondřej Neff.

Sbírku v roce 2021 podpořili také videem či fotografií Leoš Mareš, Marta Kubišová, Jitka Schneiderová, Markéta Fialová, Bára Fišerová, Veronika Khek Kubařová, Láďa Hruška, Karel Voříšek, Monika Absolonová, Tereza Bebarová, Andrea Kalousová, Vanda Hybnerová, Dominika Býmová, Václav Vydra a Jana Boušková, Pokáč, Anežka Rusevová, Vít Havliš, Veronika Čermák Macková, Kamila Nývltová, Markéta Nausch Sluková, Klára Cibulková, Petra Vančurová.

 

Všechna videa a fotky můžete najít na našem Instagramu @behproutulky.

„Naším společným snem je vytvořit pro zvířata transparentní sbírku podobnou té „tříkrálové“, kterou lidé podporují, věří jí a nebojí se o svůj příspěvek. Stejně tak se nemusí bát u naší organizace. Chceme i tímto bojovat proti pouličním podvodníkům s kasičkami a založit tradici, která 100 % pomáhá všem zvířatům,“ přeje si zakladatel projektu Petr Sokolík.

DEN ZVÍŘAT PODPORUJÍ:

Ivan Trojan.jpeg

IVAN TROJAN

Herec

Ben Cristovao.jpg

BEN CRISTOVAO

Zpěvák

Eva Samkova.jpg

EVA SAMKOVÁ

Snowboardcrossařka

David Kraus.jpg

DAVID KRAUS

Zpěvák

Ljuba Krbova.jpg

LJUBA KRBOVÁ

Herečka

Alice Bendova.jpg

ALICE BENDOVÁ

Herečka

Patricie Pagacova.jpg

PATRICIE PAGÁČOVÁ

Herečka

David Svoboda.jpg

DAVID SVOBODA

Moderní pětibojař

Jan Musil.jpg

JAN MUSIL

Moderátor

Ondrej Neff.jpg

ONDŘEJ NEFF

Spisovatel

den zvirat_logo-02.png

FOTOGALERIE OSOBNOSTÍ: